Webstránky
& aplikácie

  • Webstránky
  • Webové a mobilné aplikácie
  • Webová analytika

Tvoríme webové stránky, ktoré predávajú

Webstránka je najzákladnejší prvok vašej marketingovej komunikácie, ktorý by v súčasnosti mala mať každá firma, organizácia alebo akýkoľvek projekt. Dobre zvládnutý web je jeden z pilierov úspechu. Kľudne môžeme povedať, že web je 24-hodinový obchodník, ktorý nikdy nespí a smerujú naň takmer všetky online marketingové aktivity. Tvoríme webstránky, ktoré odrážajú súčasné trendy v dizajne, s ohľadom na ich užívateľskú funkčnosť, jednoduchosť a predajnosť.

Máme zásady, ktorých sa držíme

1. Porozumenie kontextu, vášho podnikania a zákazníkov

Tvorba kvalitnej webstránky začína pochopením vášho podnikania a vašich zákazníkov. Určíme si čo od webu očakávate, predaj produktov, dopyty cez kontaktný formulár alebo čítanosť článkov? Akí zákazníci navštevujú web a čo od neho očakávajú? Na základe získaných informácií navrhneme vhodnú stratégiu a štruktúru webu.

2. Zameraný na zákazníka

Prvý dojem je dôležitý a preto musí web zaujať návštevníka hneď na prvý pohľad. Dizajn webstránky prispôsobujeme súčasným grafickým trendom a samozrejme cieľovej skupine pre koho je web určený. Na druhej strane je podstatná použiteľnosť webu, aby návštevník ľahko našiel čo hľadá a bol motivovaný k akcii (nákup, prihlásenie na odber newslettera, odoslanie dopytového formuláru). Web tvoríme a prispôsobujeme zákazníkovi.

3. Obchodník, ktorý nikdy nespí

Web je obchodník, ktorý nikdy nespí a je otvorený 365 dní v roku. Preto aj pri jeho tvorbe dbáme na čo najväčšiu schopnosť generovania leadov - dopytov po produktoch a službách a najmä zmenu návštevníka na zákazníka.

4. Mobily, rýchlosť a kvalitné technické pozadie

Rýchly, funkčný a dobre vyzerajúci web na mobile je v dnešnej dobe samozrejmosť. Väčšina užívateľov navštevuje webstránku z mobilného zariadenia a tento počet sa bude každým rokom zvyšovať. Samozrejmosťou je rýchlosť, kde musí byť web zobrazený hneď, bez akéhokoľvek čakania. Technické pozadie webu nie je pre bežného užívateľa viditeľné, ale z hľadiska funkčnosti je veľmi podstatné – kvalitný zdrojový kód vplýva na rýchlosť a bezpečnosť.

5. Pripravený pre ďalšie marketingové aktivity

Web je nástroj, na ktorý smeruje väčšina online marketingových aktivít. Preto ho pripravíme a pomôžeme vám s nastavením analytických nástrojov, meracích kódov a ďalších užitočných online marketingových nástrojov, ktoré prepájajú webstránku s rôznymi analytickými a reklamnými systémami. Kvalitný zber dát je podstatný od prvého spustenia webu.  

Ako postupujeme pri tvorbe webu?

Pozrite si vybrané práce:

webstránka urgela.sk
URGELA.sk - Zážitok z bývania
webstránka hotely
Webstránky pre skupinu hotelov
Web plný zážitkov pre Stredné Slovensko

 

Spolupracujte s nami

01

Skúsený tím špecialistov

Sme skúsený tím špecialistov
na rôzne oblasti s neustálym vzdelávaním.

02

Riešenia na mieru

Pre každého klienta pripravujeme unikátne
riešenia na mieru.

03

Flexibilná komunikácia

Vieme sa s vami stretnúť kdekoľvek na Slovensku
alebo kedykoľvek zavolať cez videohovor.

04

Najmodernejšie technológie

Sledujeme trendy a nové technológie.
Môžete mať istotu, že váš web pôjde s dobou.

05

Desiatky úspešných projektov

Máme za sebou mnoho úspešných
projektov a kampaní.

Mám záujem