Firemná prezentačná webstránka, internetový obchod alebo aplikácia na mieru? Radi vám pomôžeme s čímkoľvek.

 

Prvý dojem je prvý dojem

Webstránka patrí medzi prvé kontakty vás a vašich zákazníkov. Sami určite viete, aký podstatný je prvý dojem. A to platí aj pri weboch. Chcete mať nudnú webstránku, na ktorej váš zákazník nenájde čo potrebuje a odíde z nej bez toho, aby získal potrebné informácie alebo nakúpil? Alebo chcete webstránku, ktorá bude profesionálna, moderná, rýchla, užívateľsky priateľská a na ktorej váš zákazník získa potrebné informácie alebo spraví nákup? Ak ste sa rozhodli pre druhú možnosť, ste na dobrej ceste k nášmu spoločnému stretnutiu a dobrej káve.

 

Čo znamená profesionálny web?

Moderná webstránka na mieru, ktorá odzrkadľuje súčasné trendy vo webdizajne, navrhnutá s cieľom ľahko odovzdať návštevníkovi potrebné informácie alebo predať produkty, naprogramovaná podľa najnovších technológií s bezpečným a rýchlym kódom. Toto všetko zaobalené do perfektnej komunikácie a odovzdaná v dohodnutom termíne. Toto pre nás znamená profesionálny web.

 

A čo znamená webstránka na mieru?

Tvoríme len webstránky na mieru, kde všetko kreslíme a programujeme podľa vašich požiadaviek. Nepoužívame šablóny, kde narazíte na taký istý web u suseda. Firma, ktorá si zakladá na marketingu by sa mala prezentovať práve riešením na mieru. Ku každému projektu pristupujeme individuálne a zvolíme riešenie, ktoré bude pre vás najvhodnejšie.

 

 

Responzivita je samozrejmosť

Takmer na každom stretnutí dostávame otázku či webstránka bude responzívna a teda sa bude korektne zobrazovať aj na smartfónoch či tabletoch. V dnešnom svete smartfónov, kedy väčšina návštev na webe pochádza práve z nich to považujeme ako úplnú samozrejmosť. Každý web od nás je dokonale otestovaný na desiatke rôznych zariadení.

 

Aká je cena za webstránku?

Otázka ceny pri webstránke je ako pri rozpočte za rodinný dom. Môžete si postaviť malý bungalov alebo trojposchodovú vilu. Webstránky, ktoré vytvoríme u nás v creefoxe sa zakladajú na unikátnosti grafického dizajnu a kódu, dokonalom sprocesovaní a komunikácii počas celého projektu a odovzdaní riešenia na kľúč. Takéto webové riešenia u nás získate od 2000 EUR. Presnú cenovú kalkuláciu vám poskytneme na základe spoločného stretnutia a briefu. Vždy dopredu viete koľko vás webstránka bude stáť.

 

Dohodnite si s nami stretnutie

Dohodnite si s nami stretnutie na t.č. 0902 804 400 alebo e-mailom na hello@creefox.sk a navrhneme vám optimálne riešenie ušité na mieru.

 

  • webstránky
  • e-shopy
  • webové aplikácie
  • mobilné aplikácie
  • ux / ui

 

Vybrané práce

Kontaktujte nás

Povinné
Povinné
Povinné
Povinné

povinný údaj