Hotel
piatich zmyslov

Pre Residence Hotel & Club**** na Donovaloch sme vytvorili filozofiu Hotel piatich zmyslov, ktorá hovorí o vnímaní pobytu všetkými piatimi zmyslami. Viac o filozofii piatich zmyslov sa dozviete na hotelovej webstránke. Spolu s filozofiou sme vytvorili a vytvárame pravidelne grafické práce s jednotnou identitou - plagáty, letáky, billboardy, brožúry, katalógy, jedálne lístky, online grafiky a mnohé ďalšie. Keď sa dostanete k akejkoľvek grafike, uvidíte jednotnú identitu, ktorá má v sebe minimalizmus a eleganciu.

Okrem printových a outdoorových grafík je nosnou časťou web, ktorý sme spracovali už v roku 2018, ale stále má svoje čaro. Neštandardná štruktúra, dvojité menu, kombinácia singlepage podstránok s multisite podstránkami a samozrejme externý rezervačný systém. V blogu vždy aktuálny obsah - chutné recepty, tipy na výlety, ale aj zaujímavé rozhovory. Okrem stálych zákazníkov, ktorým sa pravidelne prihovárame e-mail marketingom, prinášame na web nových zákazníkov prostredníctvom Google a Facebook kampaní.

Hotel piatich zmyslovHotel piatich zmyslovHotel piatich zmyslovHotel piatich zmyslovHotel piatich zmyslovHotel piatich zmyslovHotel piatich zmyslovHotel piatich zmyslov