Stredné Slovensko - web plný zážitkov

Pre organizáciu destinačného manažmentu OOCR Stredné Slovensko sme vytvorili novú, modernú a prehľadnú webstránku. Hlavným obsahom webu sú desiatky zážitkov, ktoré môžete zažiť v rôznych regiónoch stredného Slovenska. Z tohto dôvodu sme vytvorili veľký filter zážitkov, kde si návštevníci ľahko zvolia región, do ktorého cestujú a zobrazia sa im zážitky len z daného regiónu. Všetky zážitky sú samozrejme rozdelené do viacerých oblastí a podoblastí. Ak teda návštevníkov zaujíma len konkrétna oblasť v regióne, napr. Hrady a zámky, zobrazí sa im úzky výber zážitkov. Použitý filter sa ukázal ako výborná a prehľadná voľba, ktorú návštevníci radi využívajú.

Jednotlivé podstránky obsahujú všetky užitočné informácie ako fotky, text, užitočné informácie, interaktívnu mapu, ale aj odporúčanie na podobné zážitky. Ak plánujete dovolenku na strednom Slovensku, určite navštívte web centralslovakia.eu a nazrite do regiónu plného zážitkov.

Stredné Slovensko – web plný zážitkovStredné Slovensko – web plný zážitkovStredné Slovensko – web plný zážitkovStredné Slovensko – web plný zážitkovStredné Slovensko – web plný zážitkovStredné Slovensko – web plný zážitkovStredné Slovensko – web plný zážitkovStredné Slovensko – web plný zážitkov