PARTA, folklór, Detva a nový e-shop

Detva s celým Podpoľaním je krajom živým na ľudové tradície a folklór. Priamo v tomto srdci folklóru bola pred takmer 30timi rokmi založená predajňa a výroba PARTA - Slovenské ľudové umenie, ktorá sa zameriavala hlavne na výrobu krojov. Za celé obdobie sa z PARTY stala značka a záruka kvality pri výrobe krojov, krojových súčastí a ľudových výrobkov a doplnkov, ktorá je vedená pod dohľadom etnologičky pani Kucbeľovej, ktorá je aj autorkom bestselleru Odetí do krásy.

Ruka v ruke s dobou, prešla aj PARTA na online predaj, kde rozšírila výrobu o folklórne tričká, mikiny, tielka, ponožky, ale stále ponúka aj svoj kmeňový tovar a výrobky. PARTE sme pomohli vytvoriť e-shop, ktorý v sebe bude kombinovať tradície, ale zároveň modernosť e-shopu s ľahkosťou nakupovania. Technologicky je e-shop veľmi rýchly, bezpečný a dokonale sa zobrazujúci na všetkých zariadeniach.

PARTA, folklór, Detva a nový e-shopPARTA, folklór, Detva a nový e-shopPARTA, folklór, Detva a nový e-shopPARTA, folklór, Detva a nový e-shopPARTA, folklór, Detva a nový e-shop