BOUNCE PARK 17 - najväčší športovo-zábavný park na Slovensku

BOUNCE PARK 17 je najväčší športovo-zábavný park na Slovensku, ktorý bol otvorený v roku 2021 v Banskej Bystrici a s ktorým spolupracujeme od úplného začiatku. Vytvorili sme pre neho kompletnú vizuálnu identitu od loga cez všetky potrebné printové materiály ako sú rollupy, letáky, interiérové mapy, beachflagy, jedálne lístky, cenníky a mnoho ďalšieho. V rámci online marketingu sme vytvorili webstránku, nastavili komunikáciu na sociálnych sieťach, e-mailing a samozrejme spustili online kampane na Facebooku, Instagrame, Google a YouTube. Realizovali sme fotografie promo videá. Otvorenie parku sme podporili okrem online kampaní aj outdoorovou kampaňou.

BOUNCE PARK 17 sa rozprestiera na ploche 4000 m2 a je rozdelený na niekoľko zón - trampolínová zóna, lezecké steny, multifunkčné ihrisko, herná zóna a detské ihriská. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, jednotlivcov, skupiny, školy i športové kluby. Pestrosť aktivít a ich využitia sme vložili aj do celkovej farebnej a hravej identity, v ktorej dominujú šípky a hexagony.

BOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park na SlovenskuBOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park na SlovenskuBOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park na SlovenskuBOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park na SlovenskuBOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park na SlovenskuBOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park na SlovenskuBOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park na SlovenskuBOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park na SlovenskuBOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park na Slovensku