Hľadáme šikovného web developera, ktorý posilní náš vývojársky tím. Tvojou hlavnou náplňou bude vývoj webstránok a aplikácií. Ponúkame ti pohodovú prácu v skvelom pracovnom prostredí a tíme.

Náplň práce:
– tvorba webstránok a webových aplikácií
– testovanie a riešenie chýb

Čo požadujeme?

– znalosť na úrovni experta – HTML, CSS, JavaScript, MySQL
– znalosť na pokročilej úrovni – WordPress, Bootstrap
– znalosť výhodou – jQuery, SASS / LESS, Laravel, Composer, NPM / Webpack
– prax na pozícii aspoň 2 roky
– maximálnu precíznosť a dôslednosť
– schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
– dodržiavať termíny
– sledovať nové trendy
– znalosť anglického jazyka

Čo získaš?
– rôznorodú prácu pre zaujímavých klientov
– priestor pre kariérny rast
– flexibilný pracovný čas
– školenia a benefity (vzdelávanie, plaváreň)
– kanceláriu v centre Banskej Bystrice
– férové mzdové ohodnotenie

Mzda
– 1500 EUR + osobné ohodnotenie na základe skúseností a znalosti

V prípade záujmu pošli tvoj životopis na liska@creefox.sk

Kto sme?

Agentúra vznikla v roku 2013 počas štúdia na VŠ, avšak začali sme sa rozbiehať až od roku 2016, keď sme sa usídlili v Banskej Bystrici. Momentálne náš tím tvorí 8 ľudí, ktorí prinášajú skvelé nápady a riešenia pre klientov najmä na strednom Slovensku. Venujeme sa marketingovým stratégiám, reklamným kampaniam, budovaniu značiek a tvorbe webstránok.

Zaujala vás pracovná pozícia?
Kontaktujte nás

Povinné
Povinné
Povinné
Povinné

povinný údaj